Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Gold 585/ Silber, im Stil um 1900, Brillanten in Silber gefasst, Ringweite 57, 2,8 gøg3
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
02.10.2019 - 10:37
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |